Умови користування сайтом | Договір з користувачем

Вітаємо на краудфандинговій платформі Murashnyk!

Сайт murashnyk.in.ua належить Громадській організації "Креатори".

Користуючись Сайтом у будь-який спосіб, Ви визнаєте що прочитали цю Угоду та згодні її дотримуватися.

Ця Угода є Публічною офертою та містить всі вагомі умови організації діяльності Сайту murashnyk.in.ua


1. Визначення

Сайт — краудфандингова платформа murashnyk.in.ua (далі — сайт).

Користувач — фізична або юридична особа, яка у будь-який спосіб використовує сайт murashnyk.in.ua

Автор проєкту — особа, або представник видавництва, який подає проєкт на розгляд Адміністрації платформи murashnyk.in.ua. У разі його схвалення підписує договір із Адміністрацією. У разі збору 100% та більше запитуваної суми — отримує кошти на реалізацію проєкту та бере на себе зобов'язання з відправки Подарунків Донаторам.

Адміністрація — аналізує та відбирає проєкти. Комунікує з Авторами відібраних проєктів, вносить пропозиції, оприлюднює проєкти на краудфандинговій платформі Murashnyk. Пропонує шефство над проєктами Титульним партнерам. Популяризує проєкти на власних майданчиках та майданчиках Інформаційних партнерів.

Донатор — особа, яка робить внесок на користь будь-якого з проєктів, представлених на сайті murashnyk.in.ua. Обирає Подарунок за свій внесок та отримує його від Автора проєкту.

Внесок — розмір грошового благодійного внеску, здійснений Донатором на користь будь-якого з проєктів, представлених на сайті murashnyk.in.ua

Проєкт — книга, на видання якої збираються кошти.

Подарунок — винагорода, яку отримує Донатор від Автора проєкту за свій внесок у проєкт.

Інформаційний партнер — ЗМІ, сайт чи блогер, який розповідає про проєкти, представлені на сайті murashnyk.in.ua на власних інформаційних майданчиках.

Титульний партнер — компанія чи меценат, що бере шефство над проєктом. Робить внесок на користь проєкту, що близький компанії ціннісно.


2. Загальні положення

2.1. Цю Угоду укладено між Адміністрацією сайту murashnyk.in.ua в особі Громадської організації "Креатори" та Користувачами сайту. Всі питання, що виникають у ході використання Сайту, регулюються чинним законодавством України. Ця Угода є Публічною офертою та регулює всі вагомі умови організації діяльності сайту.

2.2. Користувач сайту має право:
- отримувати інформацію, розміщену на цьому сайті, ділитися нею з третіми особами, вказуючи першоджерело;
- запропонувати Адміністрації сайту власний проєкт та стати Автором проєкту;
- здійснити Внесок на користь будь-якого з проєктів у будь-якому розмірі і стати Донатором.

2.3. Користувач має утриматися від користування Сайтом, якщо:
- він не згодний із будь-яким з пунктів цієї Угоди;
- він не досягнув повноліття;
- закони країни, в якій фізично перебуває користувач, забороняють використання подібних сайтів.

2.4. Використовуючи будь-які функції сайту, Користувач автоматично погоджується з цією Угодою.

2.5. Адміністрація сайту діє від імені Авторів проєктів згідно цієї Угоди та угод, додатково укладених між Авторами та Адміністрацією.

2.6. Автори проєкту одноосібно несуть відповідальність за:
- дійсність викладеної інформації;
- виконання зобов'язань за проєктом, у тому числі забезпечення Подарунків для Донаторів.

2.7. Користування Сайтом є безкоштовним для всіх Користувачів.

2.8. Всі Вклади, здійснені через Сайт murashnyk.in.ua Донаторами вважаються добровільними благодійними внесками та опрацьовуються сервісом LiqPay.

2.9. Здійснюючи Внесок, Донатор самостійно сплачує комісію платіжної системи, якщо така передбачена.

2.10. Адміністрація не здійснює жодних операцій з Внесками Користувачів з метою заробітку.

2.11. У разі збору 100% та більше необхідних коштів для реалізації Проєкту, Адміністрація перераховує кошти Авторам з метою подальшої реалізації ними заходів по Проєкту.

2.12. У разі збору 50% і більше відсотків коштів по Проєкту — Адміністрація веде перемовини з Авторами і досягає спільного рішення щодо можливості реалізації Проєкту у меншому форматі. За результатами перемовин кошти можуть бути передані Авторам, або ж залишитися на рахунку та бути зарахованими на рахунок інших Проєктів - на розсуд Адміністрації.

2.13. У разі збору менш як 50% коштів по Проєкту, кошти залишаються на рахунку Адміністрації та розподіляються між активними Проєктами на розсуд Адміністрації. У такому разі Донатори отримують рівноцінні Подарунки з інших Проєктів на розсуд Адміністрації.

2.14. Донатор має право повернути внесений ним Вклад на свій рахунок до моменту поки фондований ним проєкт є активним. Для цього він повинен роздрукувати та заповнити, а потім сфотографувати письмову форму. Прикріпити до неї підписану сканкопію паспорта та ідентифікаційного коду платника податків. Прикріпити чек про оплату. Цей пакет документів потрібно надіслати на електронну адресу Адміністрації. За повернення Користувачу його вкладу з нього утримується комісія платіжної системи через яку здійснюється повернення вкладу, та додатково 3% від суми вкладу на користь підтримки платформи.

2.15. Донатор не може повернути свій Внесок, якщо проєкт завершено, а кошти вже зараховані на рахунок Авторів проєкту, який він фондував.

2.16. Адміністрація залишає за собою право відмовити Автору Проєкту в розміщенні Проєкту на сайті.


3. Використання інформації

3.1. Здійснюючи Внесок та заповнюючи контактну форму на сайті, Донатор відповідає за правильність та актуальність наданих контактних даних.

3.2. Адміністрація сайту не використовує дані Користувачів у будь-який інший спосіб крім тих, що необхідні для забезпечення комунікації по Проєкту.

3.3. Адміністрація сайту передає дані Донаторів Авторам проєкту після завершення проєкту з метою забезпечення ними узятих на себе зобов'язань, зокрема відправлень Подарунків Донаторам.

3.4. Адміністрація попереджає Авторів про відповідальність за розголошення персональної інформації Донаторів і будь-яке використання цієї інформації окрім як тієї, що необхідна для виконання зобов'язань за проєктом. Відповідальність за такі дії одноосібно несе Автор проєкту.


4. Обмеження використання

4.1. Користувачам заборонено використовувати сайт в цілях та у спосіб, що суперечать цій Угоді, чинному законодавству України і принципам розумності і моралі.

4.2. Заборонено використання функціоналу сайту особами, що не досягли повноліття.

4.3. Заборонено здійснення Внесків з платіжних карток, що не належать Користувачу.

4.4. Користувачам заборонено вводити в оману, паплюжити, ображати, погрожувати або яким-небудь іншим чином обмежувати права і свободи, честь і гідність, ділову репутацію інших Користувачів сайту.


5. Інші умови

5.1. Адміністрація не несе відповідальності за використання третіми особами інформації, розміщеної на сайті.

5.2. Адміністрація має право без додаткового повідомлення користувачів вносити зміни в цю Угоду шляхом публікації змін на цій сторінці. Всі зміни набувають чинності з моменту їх оприлюднення. Продовжуючи користуватися сайтом, Користувач підтверджує свою згоду з новими умовами.

5.3. Усі спори, розбіжності і претензії, які можуть виникнути у зв'язку з виконанням цієї Угоди, вирішуються шляхом перемовин.


6. Реквізити Адміністрації

Громадська організація "Креатори"
ЄДРПОУ: 43034389
Юридична адреса: 18016, Черкаська обл., місто Черкаси, Соснівський район, бульвар Шевченка, будинок 403, квартира 35
Пошта для листування: books.ua1@gmail.com